Сайта кӗр | Регистраци | Сайта кӗрсен унпа туллин усӑ курма пулӗ
 +20.3 °C
Пиҫнӗ-пиҫмен иккӗ тӑрантарать.
[ваттисен сӑмахӗ]
 

Хальтерехри статьясем

Вы чего тут собрались,-а?

  21.02.2013 16:18 | 41884 хут пӑхнӑ

Я учитель истории, и по своей работе я обязан знакомить своих учеников со всей историей человечества, и, естественно, с его культурой. И я это делаю, насколько хватает моих познаний. И вот что я заметил. Пока знакомимся с культурой древности, у меня никаких проблем не возникает: все просто, ясно и понятно. Но постепенно добираемся до искусства Х1Х века, и я начинаю чувствовать, как становлюсь все тупее и тупее, наконец, при изучении абстракционизма, кубизма и прочего начала ХХ века мне уже становится стыдно перед детьми. Неужели только я один чувствую себя бараном в искусстве прошлого века?

Малалла...

 
Orphus

Баннерсем

Шутлавҫӑсем

1 Хурал кӗтесӗ (чат)

Ҫанталӑк

Гороскоп

СурӑхВӑкӑрЙӗкӗрешРакАрӑсланХӗрТарасаСкорпионУхӑҫӑТу качакиШывтӑканПулӑсем
Сурӑх: Ку эрнере ӗмӗтленетӗр, пултарулӑхпа аппаланатӑр, кулленхи ыйтусем иккӗмӗш плана куҫӗҫ. Ҫӗнӗ туйӑмсенче тата пӗр шухӑшлисемпе хутшӑннинче хавхалану шырӑр. Халӗ тематика клубӗсене кайма тата туссемпе тӗл пулма ӑнӑҫлӑ вӑхӑт.

Ҫӗртме, 26

1969
57
Елен Нарпи, чӑваш ҫыравҫи ҫуралнӑ.
Пулӑм хуш...Пулӑм хуш...