Сайта кӗр | Регистраци | Сайта кӗрсен унпа туллин усӑ курма пулӗ
 +10.0 °C
Ҫӑла ан сур, шывне хӑвах ӗҫӗн.
[ваттисен сӑмахӗ]
 

Республикӑра: НТРК пуҫлӑхне лартнӑ

Сутатӑп Арека пальма
Сутатӑп Икӗ хутлӑ дача сутатӑп. Электричество, сарай, мунча, беседка, теплица, шыв пухма...
Сутатӑп Кроликсем сутатӑп.
Данную новость вы также можете прочитать на Русском языке
Таисия Ташней 03.02.2018 00:01 | 710 хут пӑхнӑ
Республикӑра
Оксана Ачкасова
Оксана Ачкасова

Ӗнер Чӑваш Енӗн Наци телекуравӗпе радиокомпанин пуҫлӑхне суйланӑ. Ҫак пукана унччен ку тивӗҫе пурнӑҫланӑ Оксана Ачкасовӑна пама йышӑннӑ.

НТРК пуҫлӑхӗ ҫинчен калакан ӗҫлӗ хута нарӑс уйӑхӗн 2-мӗшӗнче Чӑваш Енӗн Министрсен Кабинечӗн Ертӳҫи Иван Моторин алӑ пуснӑ. Йышӑнӑва ЧР влаҫ органӗсен официаллӑ порталӗнчи «Законодательство» (чӑв. Саккунсем) ярӑмра вырнаҫтарнӑ.

Оксана Ачкасова Пӗтӗм Раҫҫейри «Раҫҫей лидерӗсем» конкурса хутшӑнса унӑн финалне лекнӗ. Конкурсӑн ҫурма финалисчӗсемпе ӗнер Чӑваш Ен Элтеперӗ Михаил Игнатьев тӗл пулнӑ. Ҫӗршыври 54 регионти 300 финалист шутӗнчи Оксана Ачкасова та Правительство ҫуртӗнчи курнӑҫӑва хутшӑннӑ.

#политика, #ӗҫ вырӑнӗсем, #Элтепер, #НТРК, #тӳре-шара, #конкурссем

 

Ҫавӑн пекех пӑхӑр

Пуҫлӑха ларас текен тупӑнман
2017, 02, 10
Юрий Кручинин этем правине уйрӑм организацире хӳтӗлӗ
2017, 06, 19
Юстици министрӗн — ҫӗнӗ ҫум
2017, 07, 20
Усламҫӑсене Александр Рыбаков хӳтте илӗ
2017, 08, 04
Шупашкарӑн ҫӗнӗ мэрне Чӑваш Ен Элтеперӗ ырӑ суннӑ
2017, 10, 03

Комментари:

Agabazar // 1908.96.9709
2018-02-03 11:23
Agabazar
Ку çын — "хăш ялтан"? Мĕнпе палăрнă халиччен? Пĕрлĕхри пурнăçри сăн-сăпачĕ еплерех?
Илле // 6868.1.8605
2018-02-04 15:40
Маншăн та пĕлмен çын. Темшĕн пĕлтермеççĕ. Ун пек чухне хыпарта кĕске те пулсан биографи пичетлеççĕ тĕнчери журналистикăра. Пирĕн МИХсем тĕнчен шайне тухаймаççĕ çав. Хыпар пуçлăхĕ коленками назад ĕçлеме ăстине Шупашкарта тухакан Мир общества хаçатра кăна вуласа пĕлтĕм, унччен ниçта та ним те пичетлеменчĕ пулас. Ку мĕнлерех ăста - ним те пĕлместпĕр.
Тимĕр Акташ // 2140.69.7903
2018-02-04 19:38
Сапла сав. Пике хитре, анчах вал чаваш-и, вырас-и? Чавашла пелет-и? Унан биографийене ниста та тупман. "В Контакте" кана пите кеске сырна.
Dfcbkbq // 2331.86.6369
2018-02-05 09:12
"Русский мир" рупорĕ пулмасан юрĕччĕ
Ялтан // 9259.3.8429
2018-02-06 06:11
Пирĕн телевидение "Царьград-№2" ят памалли кăна юлчĕ. Штатне "вырăс маршне" хутшăннисенчен пуçтармалла. Чиркÿсем ытларх кăтарччăр тата кадет шкулĕсене.
Тимĕр Акташ // 2140.69.7903
2018-02-06 14:24
Рассейре халь пурте путинла телерадио...
Эпĕ // 2517.30.3005
2018-02-08 17:47
Больше 15 лет в медиа. Начинала с менеджера по рекламе на «Европе плюс» и «Русском радио» в Чебоксарах, через год стала заместителем директора этих радиостанций. Далее 10 лет возглавляла радиостанцию с собственным вещанием «MFM». Параллельно была исполнительным директором 2-х телеканалов. В 2012 году создала собственный детский журнал «Егоза». С 2006 года – тренер по организации бизнеса СМИ, маркетингу и продажам. География тренингов от Калининграда до Камчатки – более 40 городов, более 100 компаний. С 2014 года – креативный продюсер «Национальной телерадиокомпании Чувашии» и ведущая ТВ и радио программ.
Тимĕр Акташ // 2140.69.7903
2018-02-08 23:58
Информацийене панашан тав. Анасу. Спасибо за информацию. Успехов.